Specjalista ds. zakupów RnD

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zakupy,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Poszukiwanie nowych lub alternatywnych dostawców i nawiązywanie z nimi współpracy
  • Aktywny udział w konstrukcyjnym doskonaleniu bieżących produktów
  • Negocjowanie i uzgadnianie z dostawcami i usługodawcami warunków współpracy
  • Analiza ofert i odpowiedzialność za wybór najbardziej optymalnych rozwiązań zakupowych
  • Zakup surowców i detali niezbędnych do produkcji urządzeń w fazie rozwoju produktu
  • Dostosowywanie strategii zakupowych do harmonogramów toczących się projektów oraz ich dynamiki
  • Przekazywanie kupcom strategicznym niezbędnych informacji, takich jak analizy rynku oraz ofert wykonanych w ramach prowadzonych projektów
  • Współpraca z działem RnD w zakresie wprowadzania nowych rozwiązań i weryfikacja możliwości produkcyjnych dostawców
  • Udział w procesie wdrożenia nowych projektów, monitorowanie zmian konstrukcyjnych oraz technologicznych
  • Stała analiza rynku celem pozyskiwania informacji o nowych możliwościach technologicznych
Nasze wymagania
  • 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów ( mile widziane doświadczenie w zakupach surowców stalowych, elementów mechaniki, automatyki )
  • Wiedza z zakresu przeprowadzania optymalizacji kosztów zamówień
  • Znajomość rynku dostawców
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodny kontakt biznesowy z dostawcami
  • Znajomość obsługi systemów typu ERP
  • Dobra obsługa programu Excel (konieczność przygotowywania analiz ofert)
  • Dobra obsługa programu Power Point (konieczność przygotowywania prezentacji oraz ich przedstawiania)
To oferujemy
  • Ciekawe wyzwania zawodowe ; jesteśmy innowacyjną firmą, od ponad 20 lat działającą głównie na rynku międzynarodowym ( USA, Europa, Azja )
  • Pracę z doświadczonym zespołem, zawsze chętnym do pomocy oraz dzielenia się wiedzą
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w innowacyjnych projektach realizowanych w różnych obszarach
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie elektronicznym dostosowanym do potrzeb stanowiska
  • Korzystanie z profesjonalnych i autorskich programów IT/ERP, które codziennie wspierane są przez działy za nie odpowiedzialne
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z bezpłatnym parkingiem.
  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny na preferencyjnych stawkach.
  • Możliwość skorzystania z opcji prywatnego ubezpieczenia na życie.
  • Program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację czyli taką, zakończoną zatrudnieniem, można uzyskać atrakcyjną nagrodę.

Aktualizacja: 05.01.2024