Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

GŁÓWNE ZADANIA:
  • koordynacja zadań inwestycyjnych przydzielonych przez Szefa WIB.
  • prowadzenie, w ścisłej współpracy z Inspektorami nadzoru analiza dokumentów sporządzanych w trakcie realizacji robót budowlanych w zakresie niezbędnym dla prawidłowej realizacji umowy
  • utrzymywanie ścisłej współpracy w zakresie przydzielonych zadań z nadzorem autorskim oraz innymi podmiotami realizującymi opracowania dokumentacyjne lub roboty budowlane, a także z użytkownikami i administratorami obiektów,

  • realizowanie przedsięwzięć i czynności niezbędnych dla prawidłowego wykonania robót budowlanych oraz umów,

WYMAGANIA: wykształcenie wyższe, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty w kierunku procesu inwestycyjnego znajomość przepisów ustawy Prawa Budowlane oraz wydanych do nich rozporządzeń znajomość ustawy ustawy Prawo Zamówień Publicznych; znajomość zasad procesu inwestycyjnego oraz zasad kosztorysowania robót, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy dobra praktyczna znajomość MS Office, mile widziana znajomość programu do kosztorysowania Norma Pro OFERUJEMY: umowę o pracę pełen etat wynagrodzenie 5000-5500 brutto pracę w zaangażowanym zespole dodatkowe wynagrodzenie roczne okresowe wyróżnienia dodatkową premią możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz do pakietu prywatnej opieki medycznej, benefity z Funduszu Socjalnego (m.in. Wczasy pod Gruszą, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony) CV można składać listownie na adres: Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni ul. Jana Kolna 8b w wersji elektronicznej na adres e-mail: rzigdynia.rekrutacja@ron.mil.plZastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane aplikacje. Prosimy o zawarcie w C.V. poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 29.12.2023