Specjalista - technik osłon przeciwsłonecznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska:
  • wykonywanie prac pomiarowych -praca w terenie z zakresu: pergoli tarasowych, markiz, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, a także systemów wewnętrznych.
  • Opracowywanie i nadzór nad grafikiem montażowym
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie oraz chęci do pracy,
- miejsce rozpoczęcia pracy – Przyjaźń k. Żukowa
  • mile widziane doświadczenie w branży osłon przeciwsłonecznych, aczkolwiek istnieje możliwość szkolenia
  • mile widziana umiejętność tworzenia rysunków technicznych
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowane miejsce na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektywności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [ukryte] lub o kontakt telefoniczny pod nr [ukryte] .

W CV proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).