Specjalista w laboratorium powłok cienkowarstwowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze oczekiwania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu technik próżniowych,
  • Wiedza z zakresu optyki oraz cienkich warstw,
  • Znajomość osadzania powłok techniką PVD,
  • Umiejętność korzystania ze schematów ideowych,
  • Umiejętność pracy jako gracz zespołowy, ale także samodzielnie,
  • Spostrzegawczość i precyzja,
  • Gotowość pracy w systemie 2-zmianowym.
Mile widziane:
  • Absolwenci kierunków związanych z technika PVD, optoelektronika, inżynieria materiałowa, inżynieria optyki, oraz budową i funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Praca w laboratorium produkującym powłoki cienkowarstwowe- antyrefleksyjne,
  • Przygotowywanie soczewek okularowych do naparowywania metodą PVD,
  • Obsługa procesów produkcyjnych w urządzeniach wysokiej próżni,
  • Utrzymanie należytego stanu urządzeń i stanowiska pracy, konserwacja maszyn, drobne naprawy elektryczne i mechaniczne,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z procesami PVD,
  • Badania Jakości powłok cienkowarstwowych,
  • Nadzór nad procesami produkcji powłok cienkowarstwowych,
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie kontroli jakościowej.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (nie pracujemy w soboty i święta), w bezpiecznych warunkach,
  • Pracę dwuzmianową,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie,
  • Comiesięczny dodatek stażowy,
  • Dofinansowania do okularów oraz wysokie zniżki na okulary dla członków rodzin,
  • Politykę rabatową na produkty SZAJNA,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy z zakresu optyki okularowej.
Benefity:
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Aktualizacja: 24.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl