Specjalista/Specjalistka ds. wsparcia realizacji projektów finansowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kontroling
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

PLONA CONSULTING to „Zewnętrzny Dyrektor Finansowy”. Pomagamy Przedsiębiorcom zarządzać finansami ich firm na podstawie twardych danych. Przygotowujemy dla nich analizy i narzędzia finansowe, pomagamy je interpretować. Rekomendujemy konkretne zmiany, które pozwalają zwiększać zyskowność i bezpieczeństwo finansowe firmy. W naszej pracy korzystamy z najbardziej aktualnej wiedzy i rozwiązań informatycznych na miarę XXI wieku. Tworzymy Zespół zaangażowanych ekspertów skupionych wokół wspólnych wartości a naszą misją jest zmieniać firmy na lepsze!

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Gdańsk (ul. Heweliusza 11)
Rodzaj umowy: B2B
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać w codziennych zadaniach Dyrektora Merytorycznego i współpracujących na terenie całej Polski z Plona Consulting Zewnętrznych CFO.

Zakres obowiązków:
  • Aktywne wsparcie Dyrektora Merytorycznego w analizie efektów pracy współpracujących Zewnętrznych CFO, w tym również w procesach rekrutacji oraz wdrażania nowych CFO;
  • Wsparcie merytoryczne Zewnętrznych CFO w realizacji ich zadań i projektów;
  • Uruchamianie i bieżąca obsługa projektów w systemach informatycznych oraz śledzenie postępów w realizacji projektów;
  • Uczestnictwo w procesie rozwoju i aktualizacji metodologii pracy;
  • Organizowanie i zarządzanie komunikacją pomiędzy Zewnętrznymi CFO a biurem Plona Consulting, zapewniając płynny przepływ informacji i koordynację działań;
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów, prezentacji i analiz dotyczących wydajności i wyników projektów.

Nasze oczekiwania:
  • Profesjonalizm, zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kompetencji finansowo-księgowych;
  • Wysoka orientacja na detale i szczegóły oraz umiejętność pracy w zgodzie z przyjętymi zasadami i procedurami;
  • Wysoka kultura osobista, sprawna komunikacja interpersonalna, umiejętność budowania dobrych relacji oraz otwartość na feedback;
  • Gotowość i umiejętność pracy z rozproszonymi zespołami pracującymi zdalnie;
  • Umiejętność prowadzenia analizy finansowej i interpretacji ich wyników oraz dobra znajomość rynku finansowego;
  • Efektywne planowanie i priorytetyzacja zadań;
  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi Microsoft 365 oraz innych aplikacji cyfrowych niezbędnych w codziennej pracy;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;

To oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i wyjątkową możliwość pracy i nauki pod okiem najlepszych CFO w Polsce;
  • Możliwość dołączenia do zespołu pracującego z unikatową usługą w Polsce;
  • Pracę w kulturze wzajemnego szacunku i w zgodzie z przyjętymi zasadami i wartościami;
  • Realny wpływ na codzienne funkcjonowanie firmy;
  • Dużą dozę zaufania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • Niesamowity widok z 14. piętra w centrum Gdańska;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

Osoby zainteresowane zachęcamy do zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego: https://forms.clickup.com/24539013/f/qcvw5-17332/12PWRS8L41WPX4GB49

Aktualizacja: 17.01.2024