Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor Trójmiasto

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5384 - 30000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firma ROYAL IMPERO / oddział w Gdańsku ogłasza nabór na stanowisko Spedytor Międzynarodowy/Krajowy w transporcie drogowym. Zapraszamy do kontaktu !!!

Twój zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz przewoźników na rynkach zagranicznych i rynku lokalnym
  • Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji obecnym i potencjalnym klientom
  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
  • Organizacja przewozów w relacjach międzynarodowych
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
Nasze wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
  • Znajomość rynku klientów i przewoźników
  • Zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym zespole
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery
  • Pracę w fajnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Kartę Multisport
  • Pakiet Medyczny
  • Dla najlepszych samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Praca w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Wrzeszcz
Zapraszamy do kontaktu, rozważymy każdą aplikację!!!
Informacje o firmie
O nas
Royal Impero sp. z o.o. to silny partner i pewny kontrahent w biznesie, doświadczony gracz w międzynarodowym środowisku TSL. Lata pracy w transporcie i spedycji pozwoliły stworzyć fundamenty, na których tworzymy biznes. Chcemy wyznaczać nową jakość w branży TSL oraz realizować nowe pomysły na jeszcze efektywniejszy i bardziej ekonomiczny transport.

Aktualizacja: 27.11.2023