Sprzątaczka biurowa Gdańsk Morena Suchanino

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
25
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety (mile widziane z orzeczeniem o niepełnosprawności) do sprzątania i prac porządkowych firmy w Gdańsku Morenie przy ulicy Trzy Lipy na cały etat.
*Praca od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 - 19.00,
*Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
*Wynagrodzenie 23,50 zł za godzinę pracy.

 Główne obowiązki: sprzątanie biur, korytarzy, toalet itp.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 tel. [ukryte] .

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.Administratorem Twoich danych jest: wwwgrupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean

Aktualizacja: 11.12.2023