Sprzątanie Centrum Konferencyjnego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: HSK/12.2023

Główne obowiązki :
  • utrzymywanie porządku w Centrum Konferencyjnym
  • sprzątanie poszczególnych sal lub części wspólnych Centrum Konferencyjnego po zorganizowanych wydarzeniach w hotelu
  • w razie potrzeby pomoc w Dziale Służby Pięter w innych miejscach w hotelu
Jakiego kandydata szukamy?
  • osoby punktualnej i rzetelnej, angażującej się w powierzone obowiązki
  • dotychczasowe doświadczenie nie ma dla nas znaczenia - stawiamy na człowieka, wszystkiego chętnie nauczymy :)

Co zyskasz pracując u nas?
  • kompleksowe wdrożenie w obowiązki- wszystkiego Cię nauczymy!
  • codzienne, urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej
  • pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na atrakcyjnych warunkach
  • imprezy okolicznościowe dla pracowników
Co robimy oprócz pracy?
  • biegamy – dla siebie i innych, którzy potrzebują naszej pomocy
  • jeździmy rowerami- bierzemy udział w rywalizacjach rowerowych
  • wspieramy akcje charytatywne
  • integrujemy się- lubimy spędzać razem czas :)
Jeżeli chcesz pokazać nam swoje pasje- jesteśmy otwarci!
Nie zwlekaj i już teraz prześlij do nas swoje CV ! Może czekamy właśnie na Ciebie?

Aktualizacja: 19.02.2024