Sprzątanie biura

Deweloper: Korporacja Budowlana DORACO

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność.
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 15.30 (około 3-4 godziny)
Informacje o firmie
Nasz zespół tworzy centrum kompetencji dla całej grupy DORACO, łącząc doświadczenia i umiejętności w obszarach takich jak administracja, audyt i IODO, kadry, HR, księgowość, IT, sekretariat oraz marketing i PR.
Działając w charakterze Centrum Usług Wspólnych, zasilamy między innymi spółki grupy – Korporację Budowlaną DORACO oraz DORACO Nieruchomości – bezcennym wsparciem zwiększającym efektywność naszych wspólnych działań.
Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków.
DORACO Nieruchomości realizuje wyjątkowe projekty mieszkaniowe, oferując Klientom ekskluzywny standard usług. Stawiamy na realizacje ponadczasowe, uwzględniające historię miejsca oraz wykorzystujące piękno naturalnych materiałów najwyższej klasy, tak aby zapewnić komfort mieszkania najbardziej wymagających Klientów.
W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Łączymy doświadczenie specjalistycznej kadry z zaangażowaniem i energią nowych pracowników. Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum.
Odnajdą się u nas fani zdrowego stylu życia – w naszym programie Akademia Zdrowia wspólnie podejmujemy rozmaite aktywności fizyczne i bierzemy udział w prozdrowotnych warsztatach.
Jeśli tak jak my doceniasz relacje oraz jesteś odpowiedzialną, konsekwentną i zaangażowaną osobą – chcemy Ciebie poznać!

Na podstawie Rozp. PE i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest One Doraco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Opackiej 12. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w zakresie i w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu. Podstawą przetwarzania, w zakresie danych wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, zaś w pozostałym zakresie, art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak ich podania może spowodować brak możliwości przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Przysługuje Państwu również prawo do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu rozstrzygnięcia procedury rekrutacyjnej lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie poprzez adres e-mail daneosobowe@doraco.pl.

Aktualizacja: 02.02.2024