Sprzątanie obiektów biurowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

W związku z nowymi projektami poszukujemy pracownika do sprzątania obiektów biurowych, hal produkcyjnych oraz terenu zewnętrznego w Redzie.

Lokalizacja: Reda

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy utrzymania czystości mile widziane, ale niekonieczne
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach
Obowiązki:
  • Sprzątanie i utrzymanie porządku w biurach, halach produkcyjnych i na terenie zewnętrznym
Godziny pracy:
  • 05:00-14:00
  • 12:00-20:00
  • 15:00-23:00
Warunki zatrudnienia:
  • Praca 5 dni w tygodniu, również w weekendy
  • Dla chętnych możliwość wypracowania większej ilości godzin lub dni pracy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie 27,70zł/h brutto / Student brutto=netto
  • 500zł brutto premii za przepracowany miesiąc bez spóźnień!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] lub zapraszam do kontaktu +48 [ukryte]

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualizacja: 24.01.2024