Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca biżuterii

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym (mile widziane doświadczenie w branży jubilerskiej);
  • Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientem;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • Inicjatywa, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;
  • Umiejętność obsługi systemu sprzedażowego Jubileo i Subiekt GT;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów;
  • Pomoc w zakupach, doradztwo, efektywna sprzedaż;
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów;
  • Utrzymanie porządku na terenie sklepu;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Elastyczne godziny pracy; z góry ustalany grafik;
  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach;
  • Szkolenia produktowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Stałą pensję, prowizję od sprzedaży plus premię uznaniową uzależnioną od wyników.
Oferty w formie elektronicznej z dopiskiem Sprzedawca biżuterii - Gdańsk” prosimy przesłać na adres:  [ukryte]

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.