Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma "Bysewo" (Gdańsk, ul. Hallera) poszukuje chętnych na stanowisko Sprzedawca w naszej hurtowni budowlanej. Jeśli jesteś osobą aktywną, zaangażowaną, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Obowiązki:
  1. Obsługa klientów w hurtowni, udzielanie fachowych porad oraz asystowanie w wyborze produktów.
  2. Wykonywanie innych zadań związanych z pracą na stanowisku Sprzedawca.
Wymagania:
  1. Dodatkowym atutem będzie podstawowa wiedza na temat materiałów budowlanych
  2. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest obowiązkowe.
  3. Sumienność, punktualność oraz zdolność pracy w zespole.
Oferujemy:
  1. Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w branży budowlanej.
  2. Przyjazną atmosferę pracy.
  3. Możliwość zdobycia doświadczenia w branży.
Jeśli jesteś gotów do podjęcia wyzwania i pracy na stanowisku Sprzedawca w naszej hurtowni budowlanej, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: [ukryte]
Informacje o firmie
Przedsiębiorstw Handlowe Bysewo działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat. Oferujemy szeroki zakres wszelakich materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Stawiamy na kompleksową obsługę oraz profesjonalne doradztwo, mając na celu zadowolenie naszych klientów.

Aktualizacja: 28.10.2023