Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca w sklepie Kik

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Twoje zadania:

· profesjonalna obsługa Klienta,

· prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy,

· obsługa kasy,

· czynny udział w tworzeniu efektywnego zespołu.

Oferujemy:

· zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· umowę o pracę,pełen lub niepełny etat

· stabilne warunki zatrudnienia,

· szkolenia wewnętrzne,

· ubezpieczenie grupowe oraz medyczne na preferencyjnych warunkach,

· rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,

· przyjazną atmosferę pracy,

· pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole,

· możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Twój profil:

· odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

· entuzjazm i zaangażowanie,

· umiejętność pracy w zespole,

· dyspozycyjność (praca również w weekendy),

· mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy.

Miejsce pracy

Kik Szperk Płk.Dąbka 293,81-198 Gdynia

Typ pracy

Praca na pełen lub niepełny etat
Czas trwania zatrudnienia

Na czas określony

Aktualizacja: 23.05.2023