Sprzedawca/magazynier - odzież robocza BHP

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
4200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagania:

- punktualność
- zaangażowanie w pracę
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- zatrudnienie przez Urząd Pracy (wymagane zarejestrowanie się jako osoba bezrobotna w GUP)
- praca w trybie zmianowym (pn. - pt. 7-15 i 9-17 + 2 pracujące soboty w miesiącu 9-13)

Obowiązki:

- sprzedaż i obsługa klienta - salon odzieży roboczej
- przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek na sklepie i magazynie
- zgłaszanie zapotrzebowania na brakujący towar
- przygotowywanie wysyłek

Oferujemy

· umowę o pracę na pełny etat;
· wynagrodzenie podstawowe + premie (uzależnioną od wyników sklepu);
· realny wpływ na comiesięczny harmonogram pracy;
· świetną atmosferę;
· grupowe ubezpieczenie na życie.
Informacje o firmie
Sklep z odzieżą roboczą w Kowalach ul Energetyczna 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.