Starszy kierownik projektu / Starsza kierowniczka projektu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Charakter pracy
Hybrydowa

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne będzie atutem
  • Podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu opracowywania lub prowadzenia procesów wytwarzania substancji farmaceutycznych w warunkach GMP
  • Praktyczna i teoretyczna (poparta certyfikatami) znajomość teorii zarządzania projektami
  • Znajomość zasad: budżetowania, kalkulacji ryzyka, negocjacji
  • 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Mile widziana znajomość narzędzi wspomagania zarządzania projektami np: MS Project, Jira, Hadrone
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)
  • Znajomość obsługi komputera z zakresu Ms Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne, również w komunikacji z klientem zewnętrznym
  • Umiejętność przełożenia celów projektu i wymagań klienta dla zespołu projektowego

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Sprawne planowanie i realizowanie projektów
  • Umiejętne zarządzanie zespołem projektowym na każdym etapie jego formowania się
  • Wykorzystywanie narzędzi komunikacji usprawniających realizację projektów
  • Rozwijanie umiejętności współpracy w zespole projektowym i strukturze organizacyjnej
  • Efektywne zarządzanie konfliktem w projekcie
  • Skuteczne zarządzanie zmianami i ryzykiem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 26.10.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl