Ogłoszenie nieaktualne

Starszy operator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie/zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz dźwigów towarowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających współczesne zarządzanie gospodarką magazynową (Oracle EBS, Power BI)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy Kat B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem kandydata
  • Zaangażowanie oraz pomysłowość
  • Pozytywne nastawienie do pracy zespołowej

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad środkami trwałymi w Dziale Magazyny API
  • Przyjmowanie  i wydawanie wyrobów akcyzowych
  • Sprawna komunikacja z oddziałami produkcyjnymi, kontrolą jakości i działem transportu
  • Przyjmowanie i składowanie surowców, półproduktów, materiałów opakowaniowych oraz odpadów produkcyjnych w pomieszczeniach magazynowych
  • Przygotowanie, kompletowanie i wydawanie surowców oraz materiałów opakowaniowych na wydziały produkcyjne oraz do klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pobieranie próbek surowców i opakowań  do badań zgodnie z procedurami oraz zasadami GMP i BHP
  • Dbanie o należyty stan techniczny i czystość urządzeń oraz czystość pomieszczeń magazynowych
  • Aktywny udział w spotkaniach zespołowych i działowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Premia okolicznościowa
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 17.11.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl