Staż płatny w Dziale Kontroli Jakości

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Automatyka,
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Opis stanowiska:
  • Wsparcie Inżynierów Jakości w kontroli jakościowej elementów, materiałów i konstrukcji
  • Pomoc w opracowywaniu dokumentacji jakościowej
  • Udział w realizacji badań nieniszczących
  • Udział w uruchamianiu i testowaniu układów na produkcji
  • Współpraca z doświadczonymi Inżynierami Jakości w zakresie kontroli jakości produkowanych układów hydrauliki siłowej i innych układów przemysłowych
Wymagania:
  • Ostatni rok studiów lub ukończone studia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Inżynieria Produkcji lub pokrewnym

  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi (np. suwmiarką)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu przez 8 godzin dziennie
  • Chęć rozwoju w obszarze hydrauliki siłowej, spawalnictwa, energetyki
Oferujemy:
  • 6-miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu
  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole inżynierów i specjalistów
Dojazd o Małkowa komunikacją publiczną możliwy jest:
  • z Gdańska linia miejską 126
  • z Gdyni linią Z
  • PKM - stacja Pępowo Kartuskie lub dojazd z Żukowa
  • dojazd autem z południowych dzielnic Gdańska zajmuje około 20 minut
Informacje o firmie
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualizacja: 03.07.2023