Staż w Dziale Konstruktorów Elektryków Automatyków

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa oraz Gdańsk, Budowlanych

Opis stanowiska:
  • Współpraca z doświadczonymi Konstruktorami w zakresie systemów automatyki i sterowania
  • Projektowanie systemów kontrolno-pomiarowych maszyn przemysłowych
  • Wytyczanie tras kablowych dla projektowanych instalacji
  • Wsparcie zespołu przy opracowywaniu dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • Analiza certyfikatów urządzeń oraz weryfikacja dokumentacji komponentów
  • Opracowanie dokumentacji na potrzeby procesu kontroli jakości
  • Udział w uruchamianiu i testowaniu układów na produkcji

Wymagania:
  • Ostatni rok studiów lub ukończone studia na kierunku Elektrotechnika, Automatyka, Mechatronika, Energetyka lub pokrewnym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Eplan
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu przez 8 godzin dziennie
  • Chęć rozwoju w obszarze w projektowania instalacji elektrycznych i systemów automatyki
  • Staż zakłada jeden miesiąc zadań praktycznych w Dziale Produkcji

Oferujemy:
  • 6-miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu
  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole inżynierów i specjalistów
Informacje o firmie
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.