Stażysta - Młodszy Inżynier ds. Aplikacji (K/M)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Produkcja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Stażysta – Młodszy Inżynier ds. Aplikacji (K/M)
Miejsce pracy: biuro Gdańsk oraz wizytowanie budów w okolicach Ostrołęki i Grudziądza

Twoje zadania
  • instruowanie klientów w zakresie prawidłowego montażu produktów Amiblu na terenie budowy instalacji rurociągów (budowa Ostrołęka, Grudziądz oraz inne na terenie Północnej Polski);
  • równolegle wsparcie rozwoju produktu i jego zastosowań w biurze w Gdańsku:
    • wykonywanie obliczeń inżynierskich, przygotowanie dokumentów technicznych/ rysunków technicznych;
    • wsparcie rozwoju projektów inżynierskich – współpraca z zespołem Działu Sprzedaży oraz projektantami;
    • współpraca z osobami na podobnym stanowisku z innych fabryk grupy Amiblu.

Oferujemy:
  • staż zawodowy w międzynarodowej firmie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy;
  • elastyczność w zakresie godzin pracy oraz formy zatrudnienia, abyś mógł/mogła pogodzić go z zajęciami na uczelni;
  • wprowadzające szkolenia wewnętrzne oraz rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach dodatkowych;
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu;
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w czasie podróży służbowych oraz samochód służbowy do wyjazdów na budowę.

Oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia technicznego lub statusu studenta 3, 4, 5 roku studiów na kierunkach: budowa maszyn, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne;
  • doświadczenia zawodowego nie  wymagamy;
  • umiejętności pracy w środowisku AutoCAD – atutem będzie umiejętność pracy przy użyciu Autodesk Inventor;
  • płynnego posługiwanie się oprogramowaniem MS Office;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji oraz podstawowa umiejętność w zakresie konwersacji;
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • prawa jazdy kat. B.
Informacje o firmie

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))