Stażysta/Asystent projektanta

Wynagrodzenie brutto
4300 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Energetyka,
Instalacje,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Poszukuje pracownika na stanowisko:
Stażysta/Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Ze względu na rozwój firmy, poszukuje osoby do współpracy jako asystent projektanta instalacji elektrycznych, od kandydatki lub kandydata oczekuje przede wszystkim zaangażowania, uczciwości, wiedzy podstawowej na temat instalacji elektrycznych (przynajmniej na poziomie absolwenta technikum o spec. Elektrycznej), jakiegoś obeznania z dok. Projektowymi (przynajmniej widział, pracował w na dokumentacji projektowej). Mogę wszystkiego nauczyć, jak wygląda proces inwestycyjny, projektowy, jak opracować projekt, elementy formalne itd.

Opis stanowiska:
  • udział w wykonywaniu projektów instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla różnych rodzajów obiektów (m. in. budynki przemysłowe, użyteczności publicznej, mieszkaniowe, hotelowe, oświetlenie drogowe)
  • wykonywanie obliczeń elektrycznych
  • przygotowywanie rysunków i schematów instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • wizje lokalne
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie: min. średnie w kierunku instalacji elektrycznych lub w trakcie studiów
  • minimalna doświadczenie w wykonywaniu projektów instalacji elektrycznych -
  • znajomość środowiska CAD i MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji słaboprądowych (KD, BMS, LAN, CCTV, SSP i DSO),
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań
Oferujemy:
  • pracę w doświadczonym zespole
  • duże wsparcie pracowników firmy
  • stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • pracę przy ciekawych projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
oraz oświadczenia o danych osobowych na adres e-mail:
[ukryte]