Stolarz meblowy - monter mebli

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Faktoria mebli to młoda i dynamicznie rozwijającą się firma, która oferuje wszelkiego rodzaju meble na indywidualne życzenie klienta. Zajmujemy się produkcją mebli w sposób kompleksowy, od przygotowania projektu po finalny montaż. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości produkowanych przez nas mebli. Znajdujemy rozwiązania dla naszych klientów, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Naszym priorytetem jest najwyższa satysfakcja klienta. Stosujemy sprawdzone materiały najwyższej jakości, od renomowanych producentów. Projekt powstaje w wersji cyfrowej a po akceptacji wszystkie elementy zostają wycinane na maszynach numerycznych, dzięki czemu cechuje nas dokładność i profesjonalizm. Realizujemy projekty na terenie Trójmiasta i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Szukamy osób z doświadczeniem przy produkcji i montażu mebli (skręcanie elementów i montaż u klienta)

wymagania/Obowiązki:
  • znajomości podstaw rysunku technicznego
  • wykonywanie elementów z materiałów drewnopodobnych na podstawie przekazanej dokumentacji
  • precyzyjne wycinanie i łączenie elementów przy pomocy różnego sprzętu (mechanicznego i ręcznego)
  • uczciwości
  • obsługi elektronarzędzi, urządzeń i maszyn stolarskich
  • prace wykończeniowe
  • mile widziane prawo jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego
  • doświadczenie w firmie o podobnym profilu działalności
Więcej informacji o firmie:
www.faktoriamebli.pl
504 56 57 56

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: