Ogłoszenie nieaktualne

Stolarz / monter meblowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6200 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeśli posiadasz doświadczenie w produkcji mebli, chcesz dobrze wykorzystać swoją wiedze i umiejętności, równocześnie rozwijając się w branży meblarskiej to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Stolarza / Montera meblowego w naszym warsztacie stolarskim.

Charakter pracy:
  • Produkcja mebli zabudowanych oraz wolnostojących z materiałów drewnopodobnych oraz z drewna.
  • Realizowanie mebli od surowych materiałów, po gotowe produkty.

Miejsce pracy:
  • Praca w warsztacie stolarskim w Łęgowie.
  • Montaże mebli na terenie Trójmiasta.

Obowiązki:
  • Obróbka materiałów w zakresie cięcia, frezowania, strugania, szlifowania i wiercenia
  • Produkcja mebli z płyt meblowych i drewna.
  • Instalacja okuć meblowych.
  • Montaż mebli zabudowanych u klienta.

Wymagamy:
  • Doświadczenia w produkcji i montażu mebli
  • Zdolności manualnych.
  • Umiejętności posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Cech takich jak: komunikatywność, rzetelność, kultura osobista.

Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w godzinach poniedziałku do piątku.
  • Realizowanie ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Profesjonalne narzędzia do pracy,
  • Nabywanie umiejętności w szerokim zakresie prac stolarskich.
  • Współpracę na umowie zlecenie lub kontrakt B2B.
  • Wynagrodzenie na start w przedziale 26-36 zł/h netto (na rękę) w zależności od posiadanych umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy [ukryte]
lub nr. telefonu: [ukryte]
Informacje o firmie
KRAVI to lokalna manufaktura meblarska. Zajmujemy się produkcją mebli pod zamówienie.
www.kravi.design

Aktualizacja: 21.02.2024