Stylistka paznokci/kosmetyczka/manikiurzystka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Prestiżowy salon manicure i pedicure MAJLIS, poszukuje Stylistki paznokci do nowo otwartego salonu kosmetycznego umieszczonego w ekskluzywnej dzielnicy Gdańska na Garnizonie.

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Stylistki paznokci, do naszego ekskluzywnego salonu MAJLIS zlokalizowanego w Gdańsku na Garnizonie, który będzie pierwszym z sieci salonów, które planujemy otworzyć w największych miastach Polski i nie tylko! Salon otwiera się na początku kwietnia 2024r.

Jeśli stylizacja paznokci to Twoja pasja i masz już doświadczenie, a nadal szukasz miejsca w którym rozwiniesz swoje skrzydła? Ta oferta jest dla Ciebie!

Jesteś osobą komunikatywną, kreatywną oraz cechuje Cię wysoka kultura osobista. Pragniesz rozwoju i pracy w miłej atmosferze?
Napisz do nas!

Wymagania:
  • Umiejętność pracy z frezarką oraz narzędziami : cążki, nożyczki.
  • Umiejętność wykonywania manicure hybrydowego oraz żelowego.
  • Przedłużanie paznokci na formie.
  • Umiejętność wykonywania pedicure hybrydowego oraz frezowego .
  • Dodatkowym atutem będzie również podstawowe wykonywanie prostych wzorów, french oraz ombre.
  • Wykonywanie spa dla dłoni i stóp peeling/masaż.
  • Zachowanie czystości przy swoim stanowisku pracy.
  • Sterylizowanie pakietów z narzędziami.
  • Bierzące informowanie managera o brakujących produktach.
  • Chęć rozwoju oraz doskonalenie  swoich umiejętności.
  • Mile widziana znajomość języków obcych.
Obowiązki:
  • Wykonywanie manicure/pedicure/spa dla dłoni i stóp na najwyższym poziomie.
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
  • Bieżące informowanie managera o brakujących produktach.
  • Chęć rozwoju oraz doskonalenie  swoich umiejętności
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio, jak również portfolio stylizacji paznokci, bądź link do fanpage. Krótki list motywacyjny będzie dodatkowym atutem oraz opisanie sowich mocny jaki słabych stron z zakresu stylizacji paznokci co pozwoli nam poznać się bliżej, jak i  indywidualnie dobrać szkolenie uzupełniające wiedzę z zakresu danej stylizacji paznokci.

CV i list motywacyjny z referencjami prosimy kierować na adres:
[ukryte]
Informacje o firmie
Prestiżowy salon SPA dla dłoni i stóp poszukuje Stylistki paznokci do nowo otwartego salonu kosmetycznego umieszczonego w ekskluzywnej dzielnicy Gdańska na Garnizonie. Planowane otwarcie salonu odbędzie się na początku kwietnia 2024r. W naszym salonie stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta, jednocześnie oferując dostęp do usług luksusowych klasy premium.