Ogłoszenie nieaktualne

Supervisor F&B

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: SUPFB 1/2022

Sekrety martini wstrząśniętego, ale niemieszanego nie są Ci obce? Potrafisz mistrzowsko realizować plany operacyjne? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „Yes I Can”, dołącz do zespołu Radisson Hotel & Suites.
Szukamy właśnie Ciebie!

Pracownicy Radisson Hotel & Suites stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.
Supervisor F&B powinien posiadać odpowiednie doświadczenie, wyjątkowy styl i zdolności przywódcze inspirujące zespół do obsługi gości na najwyższym poziomie.
Szczypta innowacyjności, kropla wyrafinowania i morze zaangażowania to idealny przepis na sukces!

Główne obowiązki:
- zapewnienie obsługi najwyższej jakości we wszystkich działach hotelowej gastronomii
- dbanie o zadowolenie gościa nadzorując pracę zespołu
- bycie na bieżąco z kartą dań i napojów
- opracowanie i proponowanie zakresu szkoleń i rozwoju w odpowiedzi na konkretne potrzeby hotelu i działu
- dbanie o rozwój kompetencji pracowników działu

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zdolność do demonstracji wysokich standardów pracy oraz nadzorowania działań zespołu
- pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa
- determinacja i ambicja inspirująca zespół do ciągłego spełniania, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości
- umiejętność logicznego myślenia, wysoka komunikatywność i kreatywność
- komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji z gościem

Jeśli dysponujesz właściwym zestawem cech, to powyższe stanowisko jest stworzone dla Ciebie!
Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!
Wyślij swoją aplikację na adres [ukryte] lub za pomocą linka

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 15.02.2024