Ogłoszenie nieaktualne

Technik HVAC

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy wspołpracującej z dużymi graczami na rynku belgijskim takich jak: Total, Basf, Esso, Daf, Volvo, poszukujemy technika HVAC.

Obowiązki:

kazdego dnia z rana wyjeżdzasz z niezbędnymi materiałami na miejsce pracy firmowym vanem. Plan dnia otrzymasz za pośrednictwem tabletu. Pakiet zadań jest bardzo zróżnicowany.

będziesz odpowiedzialny zarówno za podlączanie nowych jak i konserwacje i serwisy już istniejących instalacji technicznych (ogrzewanie, chłodzenie, elektryczność, HVAC, urządzenia sanitarne itp.) Kiedy zabraknie Ci materiałów po drodze najbliższy oddział firmy chętnie Ci pomoże

pracujesz głównie samodzielnie, ale przy większych projektach współpracujesz z innymi pracownikami

sporządzasz raport serwisowy dla każdej interwencji i jesteś osobą kontaktową dla naszych klientów w sprawie wszelkich ulepszeń istniejących instalacji.

Wymagamy:
mile widziany dyplom ukończenia technikum

certyfikat VCA jest konieczny, Impact moze zorganizowac i oplacic kurs VCA na miejscu, (certyfikat chłodniczy będzie dodatkowym atutem),

co najmniej 3-letnie doświadczenie jako technik serwisu instalacji HVAC

elastycznośc uważność i  przestrzeganie standardów bezpieczeństwa

znajomość. j. angielskiego

prawo jazdy kat. B firma dostarcza samochod dostawczy-van

OFERUJEMY:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Wynagrodzenie od 19-20 € brutto/godz, mozliwe nadgodziny płatne 150 %

Bus z narzędziami do wyjazdów do pracy

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1,80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji Certyfikat KRAZ nr 275