Ogłoszenie nieaktualne

Technik Konserwator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Pracownicy budowlani,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Technik Konserwator.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie napraw, przeglądów serwisowych, usuwanie usterek, wykonywanie prac remontowo- naprawczych.
  • Udział w przeglądach gwarancyjnych wynikających z udzielonych gwarancji.
  • Udział w przeglądach serwisowych, wykonywanie zleconych prac serwisowych.
  • Utrzymanie czystości w halach garażowych.
  • Ewidencja zleceń, usług i rozliczeń materiałowych.
  • Terminowe zgłaszanie zapotrzebowania na materiały dla potrzeb stanowiskowych.
  • Odpowiedzialność za przekazane Pracownikowi materiały techniczne i narzędzia pracy.
  • Raportowanie wykonywanych działań do przełożonego.
WYMAGANIA:
  • znajomość technologii robót budowlanych: wykończeniowych, instalacyjnych
  • umiejętności organizacyjnych,
  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków.
  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy przy ambitnych, prestiżowych inwestycjach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 17.11.2023