Technik ds. wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji (HVAC)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie zawodowe jako Technik do spraw ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).
  • Przeszkolenie wojskowe będzie dodatkowym atutem.
  • Stanowisko wymaga umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz polskim.

OBOWIĄZKI:

  • Instalacja, naprawa i konserwacja urządzeń takich jak: urządzenia chłodnicze, urządzenia klimatyzacyjne, silniki elektryczne, jednostki grzewcze, pompy ciepła, hermetyczne sprężarki, lekkie piece komercyjne, kotły, palniki, wentylatory wlotowe i wyciągowe, ekonomizery i nawilżacze.
  • Instalacja, naprawa, regulacja, konserwacja i rozwiązywanie problemów z następującym sprzętem: regulatory czynnika chłodniczego (urządzenia dozujące), sprężarki hermetyczne i półhermetyczne, pompy ciepła do 25 ton, systemy dzielone do 50 ton, agregaty pakowane do 50 ton, wszystkie typy i rozmiary podziałów bezkanałowych, silniki elektryczne (3-fazowe i 1-fazowe), sterowniki silników elektrycznych (styczniki, rozruszniki, przekaźniki, odłączniki, termostaty itp.), kotły, palniki i powiązane elementy sterujące, wszystkie typy i rozmiary pomp wodnych, wentylatory wlotowe i wyciągowe, podgrzewacze, nawilżacze, regulatory wydajności, zawory obejściowe gorącego gazu, regulatory cykliczne wentylatorów, sterowniki silników, regulatory ochrony płomienia, sprężarki powietrza, osuszacze powietrza, agregaty posuwisto-zwrotne, kotły płomieniowe dużej mocy, napędy o zmiennej częstotliwości, różne typy i rozmiary wież chłodniczych, różne typy i rozmiary kotłów, różne typy i rozmiary generatorów pary, nisko- i średniotemperaturowe przemysłowe urządzenia chłodnicze, lodówki, zamrażarki i maszyny do lodu.

OFERUJEMY:

  • Trening i zdobywanie doświadczenia zawodowego.
  • Dodatek mieszkaniowy $ 600 dla osób spoza regionu Redzikowa.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - $ 13.88 brutto / godz.
  • 40-godzinny tydzień pracy.
  • Pracę w godzinach 7:30-16:00.

Aktualizacja: 25.11.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl