Technik konserwator/ Pracownik Ogólnobudowlany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Technik konserwator / Pracownik OGÓLNOBUDOWLANY
Miejsce pracy: GDAŃSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie wykończeniowych prac remontowo – budowlanych,
  • Wykonywanie prac serwisowych,
  • Ewidencja zleceń, usług i rozliczeń materiałowych,
  • Terminowe zgłaszanie zapotrzebowania na materiały,
  • Odpowiedzialność za przekazane Pracownikowi materiały techniczne i narzędzia pracy,
  • Raportowanie wykonywanych działań do przełożonego.
WYMAGANIA:
  • znajomość technologii robót budowlanych: wykończeniowych, instalacyjnych
  • umiejętności organizacyjnych,
  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków.
  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy przy ambitnych, prestiżowych inwestycjach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

Aktualizacja: 20.03.2024