Technik obsługi plotera - produkcja żagli i pokrowców

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Żaglownia firmy SAIL SERVICE Sp. z o.o. poszukuje Technika do obsługi plotera rysującego i tnącego.
miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
- znajomość obsługi komputera i urządzeń współpracujących.
- znajomość programu COREL lub podobnych,
- doświadczenie w obsłudze ploterów (będzie mile widziana),
- dokładność i skrupulatność,
- umiejętność pracy w zespole i organizacja własnego stanowiska pracy,

Obowiązki:
- obsługa plotera rysującego, rysowanie żagli i pokrowców na tkaninie,
- obsługa plotera tnącego, wycinanie szablonów z folii,
- gospodarka magazynowa plotowanych materiałów i tkanin,
- dbanie o sprawność używanych urządzeń i narzędzi na stanowisku pracy
- stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Oferujemy:
- pracę w największej żaglowni w Polsce,
- ciekawe i niepowtarzalne zadania,
- możliwość przyuczenia do stanowiska
- umowę o pracę (okres próbny 3m_c – umowa zlecenie)
- długoterminową i stabilną pracę,

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na podany adres e-mail: [ukryte] z dopiskiem w tytule Technik obsługi plotera.