Terapeuta SPA/ Kosmetolog w Hotelu Almond Business & SPA

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy Terapeuty SPA, który dołączy do naszego zespołu!
Opis stanowiska:
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych zgodnie z ofertą i standardami Almond SPA (masaże, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz),· dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania manicure i pedicure,
  • profesjonalna opieka nad Gościem SPA,
  • dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy,
  • tworzenie miłej i przyjaznej atmosfery,
  • obsługa recepcji SPA zgodnie ze standardami Almond SPA, umawianie zabiegów oraz obsługa poczty elektronicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość specyfiki pracy na stanowisku Terapeuty SPA,
  • dyspozycyjność (praca szczególnie w weekendy),
  • pozytywne usposobienie, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane umiejętności sprzedażowe.

Oferujemy:
  • pracę na cały etat lub część etatu w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • prowizję od sprzedaży,
  • elastyczny grafik,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • wynagrodzenie zawsze płacone terminie,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole w najlepszym Hotelu w Trójmieście.
CV prosimy kierować na [ukryte]