Terapeuta integracji sensorycznej SI/ logopeda/pedagog specjalny

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukuję do współpracy terapeuty integracji sensorycznej, z doświadczeniem oraz bez (zapewnię niezbędne wsparcie do rozwoju i podjęcia samodzielnej pracy). Gabinet "Mogę wszystko" mieści się w Dąbrowie koło Banina, posiada 3 wyposażone gabinety do pracy SI, psychologicznej oraz logopedycznej. Naszym celem jest holistyczne wspieranie rozwoju dziecka we współpracy z rodzicami.
Praca od zaraz.

Oferuję:
  • elastyczne godziny pracy,
  • zróżnicowany, doświadczony zespół,
  • wynagrodzenie w zakresie od 50 do 70 zł brutto,
  • dostęp do pomocy, materiałów, świetnie wyposażonych gabinetów.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie terapii indywidualnych,
  • diagnozowanie,
  • współpraca z rodzicami,
  • prowadzenie dokumentacji.
Forma zatrudnienia:
  • B2B,
  • Umowa zlecenie.
Moje wymagania:
  • Ukończone studia integracji sensorycznej
  • Stosowanie niedyrektywnych metod pracy z dzieckiem
  • Otwartość i wrażliwość na potrzeby dziecka
  • Punktualność
Zachęcam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań.

Aktualizacja: 05.03.2024