Ogłoszenie nieaktualne

Tester Manualny

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 8800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Testowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy odpowiednich kandydatek/ów na stanowisko:

TESTER MANULANY
Praca stacjonarna w naszym biurze w centrum Gdańska

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się w tworzeniu własnych produktów z zakresu marketingu afiliacyjnego i robi to, działając na globalnym rynku już 14 lat. Naszymi partnerami są największe firmy z branży IGaming. Rozwijamy nasze aplikacje w kilkunastu wersjach językowych i są one odwiedzane przez ponad 1 mln użytkowników miesięcznie. Od 12  lat naszym wiodącym produktem jest serwis społecznościowy Johnnybet, łączący i angażujący najlepszych typerów z całego świata. Sukces naszych produktów zawdzięczamy rozwiązaniom SEO, bo jesteśmy globalnym liderem innowacji w tym obszarze.

Angażujemy się w działalność charytatywną i uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności, w związku z czym w 2021 roku powołaliśmy do życia Fundację JohnnyBros, gdzie możemy  realizować  nasze cele społeczne i poszerzać je o nowe aktywności.

W naszym multikulturowym teamie stawiamy na wzajemny szacunek oraz nieformalną i przyjacielską atmosferę. Nie mamy skomplikowanej struktury organizacyjnej, w związku z czym pracujemy w niewielkich zespołach.

Work-life balance znamy nie tylko z definicji – dbamy o naszych pracowników, pomagając im zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, zapewniając im przy tym stały rozwój. Oprócz wysokiej kultury pracy oferujemy pakiet wartościowych benefitów, który ułożony jest w przemyślany sposób, tak aby nasza firma była najlepszym miejscem do długofalowej współpracy dla wszystkich jej pracowników.

Twoje przyszłe stanowisko pracy będzie odpowiadało za wzmocnienie kontroli jakości działania naszych aplikacji i podlegać będzie Product Managerowi/ Team Leaderowi działu Creative.

Twoje przyszłe zadania:
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,
  • wykonywanie testów manualnych,
  • aktywny udział w przygotowaniu planu testów,
  • dokumentowanie i raportowanie defektów, szybkie reagowanie i wspieranie zespołu programistów przy ich usuwaniu,
  • tworzenie raportów i dokumentacji z przeprowadzonych testów,
  • ścisła współpraca z zespołem developerskim.
  To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:
  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych,
  • masz doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi,
  • masz doświadczenie w przygotowaniu planu testów, scenariuszy,
  • potrafisz przełożyć user stories na przypadki testowe,
  • cechuje Cię skrupulatność, odpowiedzialność, terminowość,
  • konsekwentnie dążysz do celu,
  • potrafisz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski,
  • jesteś dociekliwy/a i potrafisz sprawnie wyszukiwać informacje, których potrzebujesz,
  • znasz z praktyki cykl produkcji oprogramowania,
  • znasz narzędzia wspomagające testy,
  • znasz język polski i angielski na poziomie, który pozwoli Ci swobodnie porozumieć się z międzynarodowym zespołem,
  • chętnie dzielisz się swoją wiedzą i uczysz od innych,
  • feedback traktujesz jak trening - potrafisz konstruktywnie go przekazywać oraz zawsze jesteś otwarty na poprawki i ulepszenia.
 W tej pracy pomoże też:
  • znajomość obszaru automatyzacji testów (preferowane Cypress) – chęć rozwoju w tym kierunku,
  • znajomość zagadnień z zakresu analizy biznesowej,
  • znajomość branży sportowej/gamingowej/zakładów sportowych.
Środowisko pracy:
  • do zarządzania zadaniami używamy Clickup,
  • system kontroli wersji realizujemy w Github,
  • aplikacje testujemy w środowisku staging.
Z naszej strony możesz liczyć na:
  • najważniejsze - pozytywną atmosferę i relację opartą na zaufaniu i szacunku,
  • wpływ na wybór narzędzi i metod,
  • przestrzeń do eksperymentowania.
A także:
  • wynagrodzenie w wysokości 8000-8800 brutto (UoP) lub 9600-10600 netto (B2B),
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • benefit System,
  • elastyczne godziny pracy,
  • płatny czas na samodzielny rozwój w wysokości 4h/tydzień,
  • dofinansowania do kursów hobbystycznych - zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł rozwijać swoje hobby,
  • płatny urlop regeneracyjny - weteranom JohnnyBros dajemy dodatkowy, dwumiesięczny, PŁATNY urlop,
  • wyjazdy integracyjne - budujemy pozytywną atmosferę w zespole nie tylko w miejscu pracy,
  • turystyczne piątki - raz w miesiącu wychodzimy razem, żeby jeszcze lepiej się poznać,
  • piłkarzyki - wiemy, że przerwy od pracy pozytywnie wpływają na kondycję pracownika,
  • stanowisko pracy z Mac OS,
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze do 24 dni w roku (po odbyciu okresu próbnego),
  • pyszne kanapki, kawę i herbatę i wiele, wiele więcej...
Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:
  1. Analiza CV.
  2. Rozmowa online z HR.
  3. Rozmowa techniczna z Hiring Managerem, na tym etapie możemy poprosić Cię też o wykonanie zadania testowego.
  4. Przedstawienie oferty pracy.

Aktualizacja: 11.08.2023