Tester - specjalista ds. kontroli jakości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Aventi Solutions Sp. z o.o. specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji rozdzielnic elektrycznych poszukuje kandydatów na stanowisko Tester – Kontrola jakości

Obowiązki:
  • Testowanie rozdzielnic elektrycznych pod napięciem
  • Raportowanie niezgodności do działu technicznego
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia zgodności z normami jakościowymi i procedurami firmy
  • Zapewnienie finalnej jakości wyrobu w powierzonych projektach
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów
  • Dbałości o szczegóły i dokładności w realizacji powierzonych zadań
  • Przygotowanie i prowadzenie testów wewnętrznych oraz FAT z Klientem wg procedur
  • Sporządzenie dokumentacji fotograficznej

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość aparatów i urządzeń elektrycznych
  • Znajomość aparatury pomiarowej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętności pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Doświadczenie przy prefabrykacji i testowaniu rozdzielnic
  • Znajomość j. Angielskiego

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Poznanie międzynarodowych oraz zagranicznych norm i standardów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail milosz.ziencina@aventisolutions.pl. W tytule wiadomości prosimy o zawarcie informacji dotyczącej stanowiska, na które Państwo aplikują, a do CV prosimy załączyć dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aventi Solutions Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Aktualizacja: 16.11.2023