Ogłoszenie nieaktualne

Tokarz konwencjonalny

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma PSH Holland prężnie działająca w branży motoryzacyjnej prowadzi nabór na stanowisko:

Co proponujemy?

Pełnoetatowe stanowisko w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie. Ponadto prywatną opiekę lekarską, multisport oraz kartę posiłkową.

Każdy pracownik przechodzi szkolenie stanowiskowe w ramach którego zapoznaje się również z całym procesem produkcji.

Wymagania:
- doświadczenie w obróbce skrawaniem i obsłudze tokarki konwencjonalnej
- dokładność i sumienność

Zakres obowiązków:
Toczenie, planowanie gwintowanie, wytaczanie, produkcja elementów z użyciem tokarki.
Ponadto dbanie o stan maszyn, narzędzi i ogólną gotowość stanowiska roboczego.
Informacje o firmie
Pos Service Holland to międzynarodowa firma działająca od 1992 roku, która prowadzi hurtową sprzedaż rozruszników i alternatorów. Posiadając oddziały w Holandii, Francji, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Chinach i na Tajwanie oraz przedstawicielstwa w kilku innych krajach, PSH obsługuje klientów na całym świecie.

Aktualizacja: 18.08.2023