Trener ds. jakości obsługi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • analiza potrzeb szkoleniowych i wdrażanie nowych programów rozwojowych
  • ocena pracy zespołów obsługowych
  • projektowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu: obsługi pacjenta; technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
  • współtworzenie programów i materiałów szkoleniowych
  • odpowiedzialność za motywację w zespołach obsługowych
  • rozwijanie postaw prosprzedażowych
  • szkolenia wstępne dla nowych pracowników
  • wsparcie zespołów obsługowych w poprawie jakości rozmów sprzedażowych
  • nadzór nad procesem badania satysfakcji pacjentów
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość zagadnień z zakresu jakości obsługi pacjenta
  • bardzo dobre umiejętności przekazywania wiedzy, udzielania informacji zwrotnej oraz doboru właściwych narzędzi rozwojowych
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń min. 1 rok
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • otwartość i umiejętność budowania relacji
  • dobra organizacja czasu pracy
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy:
  • stabilną pracę, na podstawie umowy o pracę, w grupie będącej liderem w branży prywatnych usług medycznych w Polsce
  • wynagrodzenie w wysokości 6-8 000 brutto, w zależności od kompetencji
  • szansę udziału w kreowaniu najwyższych standardów obsługi pacjenta w dynamicznie zmieniającym się środowisku otwartym na nowe rozwiązania i doskonalenie procesów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość udziału w projektach prozdrowotnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:  [ukryte] , a w tytule wiadomości napisać „Rekrutacja – Trener ds. jakości obsługi”

Informacje o firmie
Swissmed Centrum Zdrowia S.A. to prywatny nowoczesny szpital zabiegowy z Oddziałem Pomocy Doraźnej i Oddziałem Położniczo-Neonatologicznym należący Grupy LUX MED.

Aktualizacja: 21.12.2023