Ogłoszenie nieaktualne

Trener piłki siatkowej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć ruchowych dla dzieci,
  • dbanie o dobry kontakt z dziećmi i rodzicami,
  • dbanie o bezpieczeństwo dzieci i prawidłowy przebieg zajęć
Nasze wymagania
  • posiadanie uprawnień trenera piłki siatkowej
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku 7-12 lat
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: wychowanie fizyczne, fizjoterapia, sport, pedagogika,
  • zamiłowanie do pracy z dziećmi,
  • Zakres obowiązków:
  • prowadzenie zajęć ruchowych,
  • dodatkowe atuty: wszelkie kursy i certyfikaty związane z prowadzeniem zajęć dla dzieci
To oferujemy
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do ilości poprowadzonych zajęć,
  • szkolenia oraz materiały na koszt pracodawcy,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UKS Gdyńska Akademia Siatkówki w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.