Trener zajęć grupowych Cross

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy nowym na trójmiejskiej mapie klubem sportowym specjalizującym się w treningach Cross & Weightlifting. Nasza misja to pomaganie klientom w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sportowych. Aktualnie poszukujemy doświadczonego i pełnego pasji Trenera Zajęć Grupowych Cross, który dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:
  • Planowanie i prowadzenie dynamicznych i bezpiecznych zajęć Cross dla grup o różnym poziomie zaawansowania
  • Personalizacja treningów dla członków o różnych poziomach sprawności
  • Motywowanie członków do poprawy swojej kondycji fizycznej i osiągania celów
  • Monitorowanie postępów uczestników i dostosowywanie planów treningowych
  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa podczas wszystkich sesji treningowych
  • Utrzymywanie sprzętu treningowego w dobrym stanie i raportowanie wszelkich problemów
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku trenera
  • Znajomość różnych technik treningowych i zdolność dostosowania ich do potrzeb klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność do motywowania i inspiracji członków grupy
  • Posiadanie certyfikatu CrossFit Level 1+ i dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczny harmonogram pracy
Lokalizacja:
  • Gdańsk i okolice
Aby aplikować, wyślij swoje CV, oczekiwania finansowe i list motywacyjny (opcjonalnie) na adres: [ukryte]
Informacje o firmie
ForgeFit to nowoczesne miejsce dla każdego, kto pragnie poprawić swoje zdrowie, kondycję i siłę. Jesteśmy nie tylko klubem fitness - jesteśmy społecznością osób, które dzielą wspólną pasję do Cross i weightlifting. Nasza misja to stworzenie środowiska, które motywuje, inspiruje i wspiera członków na każdym etapie ich fitnessowej podróży.

Aktualizacja: 26.06.2023