Wydawca Magazynowy - Pracownik Agencyjny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
· Przyjmowanie wyrobów do magazynu
· Właściwe zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem lub kradzieżą
· Prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie towarów
· Wydawanie i ekspedycja towarów do odbiorców
· Praca z instrukcjami i dokumentacją
· Utrzymanie w pełnej sprawności sprzętu i urządzeń
· Codzienne dokonywanie zamknięcia i zabezpieczenie magazynu zgodnie z przepisami

Nasze wymagania:
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
· Sprawność fizyczna i brak ograniczeń zdrowotnych do pracy fizycznej
· Punktualność,
· Dokładność i rzetelność
· Umiejętność pracy pod presją czasu
· Dyspozycyjność
· Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy:
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej (z możliwością przejęcia do F.M. Bimet SA)
· Terminową wypłatę wynagrodzenia
· Pracę w systemie 2-zmianowym (6ta-14sta i 14sta-22ga)
· Owocowe czwartki i lody latem
· Szkolenia rozwojowe i zawodowe
· Bonusy świąteczne
Informacje o firmie
Specjalizujemy się w produkcji łożysk ślizgowych, taśm bimetalowych i proszków brązu. Mamy solidną pozycję na rynku od ponad 75 lat. Zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Dzielimy się doświadczeniami z pokolenia na pokolenie i stale rozwijamy kwalifikacje dzięki szkoleniom i współpracy z fachowcami z całego świata.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszym standardom jakości i zaangażowaniu profesjonalnego zespołu doceniają nas największe marki branży Automotive. Zgrany zespół to też nasza mocna strona. Jest nas już ponad 900 osób.