Zarządca/Administrator Nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Hermes Weiss sp. z o. o. – firma zajmująca się administrowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
Zarządca/ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie nowymi prestiżowymi budynkami mieszkalnymi i komercyjnymi o podwyższonym standardzie,
  • Bieżąca współpraca z mieszkańcami i zarządami wspólnot
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem usług przez zleceniobiorców, przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców, udzielanie informacji klientom,
  • Przygotowywanie uchwał wspólnot mieszkaniowych zgodnie z ustawą o własności lokali,
  • Organizacja i prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych, przygotowywanie dokumentów do zebrań,
  • Praca w programie dedykowanym do obsługi wspólnot mieszkaniowych,
  • Udział w przejmowaniu nieruchomości w zarządzanie,
  • Weryfikacja terminów przeglądów i ubezpieczeń, realizacja procesów likwidacji szkód
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot i bieżących naliczeń,
  • Przygotowywanie umów niezbędnych do bieżącej obsługi nieruchomości,
  • Realizacja harmonogramów zadaniowych.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności przy obsłudze nowych inwestycji
  • Znajomość przepisów ustawy o własności lokali,
  • Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy z wymagającym Klientem,
  • Pełna samodzielność, inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy przy ambitnych, prestiżowych inwestycjach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aktualizacja: 05.02.2024