Zastępca Kierownika Gastronomii

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Wsparcie Kierownika w zarządzaniu zespołem restauracji oraz sal bankietowych,
  • Udział w rekrutacji i szkolenie nowego personelu,
  • Zamówienia i nadzór nad stanami magazynowymi,
  • Wspieranie Kierownika w realizowaniu założonych budżetów.

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w branży gastronomicznej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Zainteresowanie najnowszymi trendami w gastronomii,
  • Kreatywność i niestandardowe podejście do zadań.

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna oraz grupowe ubezpieczenie,
  • Karta Multisport,
  • Zniżki na usługi firmowe,
  • Możliwość kreowania własnej ścieżki kariery przez awanse wewnętrzne.
Informacje o firmie
Naszym klientem jest sieć prestiżowych hoteli posiadająca kilka lokalizacji w całej Polsce.