Zatrudni kierowcę kat. C E z uprawnieniami na HDS

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Miejsce pracy: Gdańsk Brzeźno
Firma PANTA sp. z o.o. zatrudni kierowcę kat. C+E z uprawnieniami na HDS

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Przewożenie towaru
  • Dostarczanie/odbieranie towarów do miejsc oznaczonych w zamówieniach
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów
  • Kontrola stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz w trakcie podróży
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
  • Dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań
  • Przestrzeganie czasu pracy kierowcy
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa w czasie wykonywania zadań służbowych

Wymagania
  • Prawo jazdy C+E
  • Karta kierowcy ,
  • Uprawnienia HDS
  • Umiejętność jazdy hakowcem
  • Umiejętność jazdy zestawem autoprzyczepa/ wywrotka
  • Odpowiedzialność oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Co oferujemy
  • Umowę o pracę, stałe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • Współprace z doświadczonym i zgranym zespołem
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dobrą kawę
Po więcej informacji proszę o kontakt pod numerem [ukryte]