Zatrudni pracownika ds. Nadzoru Technicznego

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Miejsce pracy: Gdańsk Brzeźno
Firma PANTA sp. z o.o. zatrudni pracownika ds. Nadzoru Technicznego – 0.5 ETATU

Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie nadzoru technicznego w firmie
  • Nadzór i konserwacja nad parkiem maszyn, narzędzi i pojazdów
  • Nadzór nad terminowością przeglądów maszyn, pojazdów, budynków
  • Usuwanie awarii powstałych w wyżej wymienionym zakresie z wykorzystaniem zasobów własnych spółki oraz firm wykonawczych
  • Zaopatrzenie firmy w materiały eksploatacyjne, części, narzędzia, art. socjalne.
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi technicznej maszyn.
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.
Co oferujemy
  • Umowę o pracę, 0,5 etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • Współprace z doświadczonym i zgranym zespołem
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Dobrą kawę

Po więcej informacji pod numer [ukryte]