Zatrudnię Managera Gastronomii w Hotelu - Event Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Zatrudnimy Managera ds gastronomii (EVENT MANAGER), który przejmie Zespół i będzie dla nich wsparciem. Osobę samodzielną, dyspozycyjną. Jeśli lubisz podejmować wyzwania, zauważasz i rozumiesz potrzeby Gości -jest to rola dla Ciebie.

Wymagania:
• Znajomość branży HORECA
• Znajomość HACCP, BHP
• Znajomość programów gastronomicznych
• Zdolność do pracy i podejmowania decyzji pod presją
• Wysoka kultura osobista
• Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
Twój zakres obowiązków
• Zarządzanie Zespołem Restauracji, Konferencji i Bankietów
• Bycie odpowiedzialnym za budowanie Zespołu, rekrutację, treningi oraz Rozwój, szkolenia
• Budowanie budżetu w oparciu o dane i prognozy firmy
• Tworzenie odpowiednio motywującej atmosfery i dbanie o relacje z pozostałymi departamentami w hotelu

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt, B2B)
• Praca w doświadczonym i pełnym pasji Zespole