Zatrudnię spawaczy MIG/MAG, TIG

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Opis stanowiska:

Poszukujemy fachowców z doświadczeniem w dziedzinie spawania za pomocą technik MIG/MAG lub elektrodowych.

-Stawka: od 15£/h do 19£/h (Stawka uzależniona od doświadczenia i rozmowy kwalifikacyjnej)
-Możliwość pracy 7dni w tygodniu (min 60h / max 84h)
-Umowa o pracę z firmą angielską
-Dieta 100£ tygodniowo (oferujmy dodatkowo obiad w miejscu pracy)
-Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, mieszkania z aneksem kuchennym
-Koszty dojazdu, zakwaterowania, przelotów i odzieży roboczej są pokrywane przez firmę
-Rozpoczęcie projektu jest planowane na drugą połowę stycznia 2024 roku i będzie trwać przez okres 6 miesięcy, z cyklicznymi rotacjami, trwającymi od 6 do 8 tygodni.
-Lokalizacja: Belfast, Wielka Brytania

Obowiązki:

-Spawanie elementów stalowych , sekcji , bloków zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami projektu
-Ustalanie rodzaju spawania, techniki i materiałów spawalniczych na podstawie wymagań
-Konserwacja i utrzymanie sprzętu spawalniczego
-Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i procedur pracy

Wymagania:

-Doświadczenie jako spawacz, wewnętrzny test do zaliczenia w siedzibie firmy w Lęborku w okolicach Grudnia
-Znajomość różnych technik spawania (np. TIG, MIG, MMA) oraz materiałów spawalniczych.
-Umiejętność czytania rysunków technicznych.
-Dokładność i precyzja w pracy.
-Świadectwo kwalifikacji lub certyfikat zawodowy związany z pracą na statkach
-Ważne Certyfikaty spawalnicze.
-Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Wymagane pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii upoważniające do podjęcia pracy na terenie UK , jedno z poniższych :
-Skilled Worker Visa
-Frontier Worker Permit
-Presettled/Settled status
-English Test - Level B1

Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego, co idzie w parze z pracą w profesjonalnym i bezpiecznym środowisku. To wszystko sprawia, że praca u nas to wybór, który warto rozważyć.

Prosimy o przesłanie CV wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)