Zatrudnimy mężczyznę ( najchętniej studenta ) do sklepu spożywczego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kasjerzy,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Zatrudnimy mężczyznę do pracy w sklepie spożywczym od zaraz do prac magazynowo-porządkowych !
miejsce pracy: Carrefour Express Sp. z o.o. ul. M. Skłodowskiej Curie-3

Wymagania:
  • uczciwość
  • sumienność
  • chęć pracy i pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • ważne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw
  • obsługa windy towarowej
  • gospodarka opakowaniami zwrotnymi ( wydawanie palet, przygotowywanie do zwrotu innych opakowań kaucjonowanych )
  • utrzymywanie czystości w sklepie i magazynie ( obsługa maszyny myjącej )
  • wykładanie towaru - napoje - woda, piwo.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowania
  • przejrzyste zasady pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • elastyczne godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości lub CV na podany adres mailowy.

Aktualizacja: 26.04.2023