Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt biurowy Gdańsk-Matarnia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

WYMAGANIA:
- niekaralność
- dyspozycyjność
- kultura osobista
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- wiek do 67 lat
- mile widziana znajomość centrali ppoż. i znajomość j. angielskiego (chociaż w st. podstawowym)
- zatrudnimy też kobiety
!!! Nie zatrudniamy osób z grupą inwalidzką !!!

OBOWIĄZKI:
- ochrona osób i mienia na terenie chronionego obiektu (budynki biurowe)
- obserwacja monitoringu
- bieżące informowanie administracji koordynatora ochrony o powstałych usterkach, itp.

OFERUJEMY:
praca od zaraz
- praca w stabilnej i ugruntowanej firmie
- umundurowanie stosowne do pory roku
- praca w systemie 24/48
- szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem telefonu: [ukryte] lub wysłać CV ze zdjęciem na mail-a: [ukryte]

Z dopiskiem: "ochrona Gdańsk - Matarnia"

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).