Zatrudnimy pracownika ochrony w Gdyni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Szanowni Państwo,
poszukujemy pracowników ochrony na obiekt mieszkalno - biurowy w Gdyni Śródmieście:

Dowódca zmiany budynku za stawkę 18,00 zł netto/h. Praca w godzinach 7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00, od poniedziałku do niedzieli.
OBOWIĄZKI:
- ochrona osób i mienia na terenie chronionego obiektu
  • obserwacja monitoringu
  • obsługa osób wchodzących na teren budynku
  • obsługa systemu przeciwpożarowego
  • informowanie administratora obiektu oraz konserwatora o usterkach itp.
WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie
  • może być osoba po służbach
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • wiek do 55 lat
  • nie przyjmujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • znajomość centrali ppoż.
  • zatrudnimy też Kobiety
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • skrupulatność i dokładność

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 pod numerem telefonu: [ukryte] lub wysłać CV ze zdjęciem na adres mailowy: [ukryte]

z dopiskiem: "ochrona Gdynia Śródmieście"

Aktualizacja: 17.07.2023