Zatrudnimy samodzielną Księgową

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma SIGMA Sp. z o. o. poszukuje doświadczonego księgowo-kadrowego na stanowisko na pełen etat w naszym oddziale w Gdyni.

Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze księgowości oraz obsługi kadr i płac (minimum 5 lat)
  • Znajomość przepisów dotyczących podatków, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Umiejętność obsługi programów księgowych oraz systemów do zarządzania kadrami
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia

Obowiązki:
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • Realizacja wszystkich zadań związanych z obsługą kadr i płac
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji związanej z działalnością księgowo-kadrową
  • Współpraca z zespołem księgowym oraz działem HR w rozwiązywaniu bieżących spraw

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Przyjazne warunki pracy oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu i zawodowemu

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, posiadającą doświadczenie w obszarze księgowości i kadr oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, prześlij swoje CV na adres: [ukryte] .

Miejsce pracy: Gdynia

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!