Account Executive badawczy panel internetowy Poznaj.to

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

PBS to wiodąca agencja świadcząca kompleksowe usługi badawcze i konsultingowe w obszarze badań marketingowych i społecznych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie na polskim rynku i realizujemy projekty dla największych marek oraz instytucji publicznych. Zatrudniamy ok. 70 osób w biurze w Sopocie i oddziale w Warszawie.

W związku z rozwojem naszego panelu internetowego „poznaj.to”, poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Account Executive / Specjalista ds. Obsługi Klientów Biznesowych panelu Poznaj.to, która zaangażuje się w rozwój sprzedaży i obsługi klientów biznesowych panelu.
Główne zadania i obszary pracy to:
  • Współtworzenie strategii sprzedażowych i marketingowych dla panelu poznaj.to.
  • Obsługa klientów – zarówno w aspekcie sprzedażowym, jak i posprzedażowym.
  • Prowadzenie i wsparcie przy projektach z zakresu promocji panelu poznaj.to.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w realizacji zadań z obszaru sprzedaży i komunikacji marketingowej na rynku usług B2B;
  • umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne;
  • zdolność do budowania trwałych relacji biznesowych;
  • umiejętność szybkiego i efektywnego pisania;
  • samodzielność, kreatywność oraz skuteczność w realizacji zadań.
Oferujemy:
  • długoterminową perspektywę pracy dla stabilnej firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku;
  • możliwość współpracy w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • elastyczne godziny pracy;
  • świetną lokalizację biura (dworek w sopockiej dzielnicy Kamienny Potok);
  • przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi;
  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • realny wpływ na zmiany w organizacji – Twoje pomysły staną się jej częścią;
  • wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku;
  • przestrzeń do działania oraz realny wpływ na rozwój prowadzonych zadań;
  • dodatkowe benefity, w tym fundusz socjalny, możliwość opieki medycznej, dostęp do karty Multisport.
Swoją aplikację prześlij za pośrednictwem naszej platformy rekrutacyjnej. Do swojego CV prosimy dołączyć krótki opis (pół strony tekstu / max 1500 znaków), który przekona nas, że to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem. W ramach tego zadania możesz skoncentrować się, według własnego uznania, na swoich doświadczeniach, osiągnięcia lub pomysłach, które zrealizujesz pracując z nami.