Administrator nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Obowiązki:
-Przyjmowanie zgłoszeń w zakresie awarii, uszkodzeń i innych nieprawidłowości na terenie nieruchomości
-Nadzorowanie nad terminem realizacji prac zgłoszonych i dokumentacji towarzyszącej.
-Występowanie o oferty do wykonawców oraz przygotowywanie umów
-Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami
-Zlecania i nadzorowanie terminowości przeglądów okresowych nieruchomości
-Zlecanie remontów w oparciu o uchwałę wspólnoty i prowadzenia koordynacji działań w zakresie nadzoru i odbioru
-Organizacja i obsługa spotkań Wspólnot Mieszkaniowych
-Realizacja zadań wynikających z zebrania rocznego wspólnoty

Wymagania:
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność poruszania się po sieci Internet
- komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
- umiejętność przygotowywania pism
- umiejętność prowadzenia korespondencji
- umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych i obsługi klienta
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Aktualizacja: 08.03.2024